Švára přijel z dovolené, já se mám blaze

06. 10. 2009 | † 01. 01. 2010 | kód autora: m2p

A tu dovolenou mu pekelně závidím. Turecko je Turecko a Tunis je Tunis. Měli se tam dobře, ale doma je doma. Volal v sobotu, když jsme byli na přehlídce vojenských aut, ale o tom až za chvíli. Básnil o dovolené, jako kdyby to měla být jeho poslední, prostě se mi pekelně vysmíval, že já zůstala doma. Zmetek! *nemyslí to ve zlém* Taky se zmínil, že bychom měli jít zapít jeho svátek, který díky dovolené "nestihl." Uvidíme.

A teď k té přehlídce aut. Víkend u otce jsem trávila tím, že jsem pařila playstation a koukala na filmy. Ale ta sobota byla pecková. Až na to, že jsme tam čekali tři hodiny v zimě na bráchu, který jel na spanilou jízdu. Jinak jsem si to užila.

 

Před dvěma roky mi jeden známý doporučil film Psí vojáci. A já ho u táty našla mezi miliony dalšími dvdčky. Musím uznat, že ten film neměl chybu. Miluju takovýhle kraviny. *směje se* Film Den mrtvých ušel, ale Společenství vlků (..) Něco na způsob Červené Karkulky. Takovou kktinu jsem ještě v životě neviděla.

Alespoň se příště budu držet větou: "Nevěř obalu!"

 

Večer jsme vyrazili s kluky ven. Tímto vám slibuji, že až bude ta největší zima, dám sem fotku v plavkách, se šnorchlem, brejlema a zvednutým palcem! A to všechno nafocené venku.

Proběhlo mezi námi několik návrhů, které by se relativně mohly uskutečnit, jako například obléknout se v létě do oblečení na zimu a ptát se, jak se dostaneme na Aljašku nebo lítat v plavkách s kruhem či s nafukovacími rukávky po lávce, a pak naskákat do řeky, ale ... ta ostuda! :D  Už to úplně vidím.

 

Potom, co jsme absolvovali "procházku", vyrazili jsme k nám, kde si udělali kafe, vypili griotku, a pomuchlovali se s potkaními miminky.

Při muchlování došlo i na vybírání jmen, kdy jsme se shodli, že ten černobílý prcek s bílým flíčkem (cédéčkem)  na hlavičce bude Dj Cédo a černé miminko, které chce K. bude Charlie. A taky jméno Rokoko je velmi neobvyklé a k černému prckovi se bude hodit.

 

Vypsala jsem se z toho nejlepšího a teď hurá, účetnictví čeká!

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.